Rychlé a dostupné půjčky do 10000 ihned

Upozorňujeme: Web byl založen v minulosti. Některé informace byly aktuální v době publikování článků. Dnes již nemusejí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Kouzelná půjčka

Půjčka 10000 do hodiny

09/11/2015

Hledáte-li férovou půjčku, která jedná ve vašem zájmu, pak se spolehněte na nebankovní Kouzelnou půjčku. Ta spadá pod společnost Laurence and Partners Limited, jenž půjčky poskytuje po celém světě.

Tento typ půjčky funguje na principu automatického zpracování, což znamená, že jakmile nesplníte základní podmínky, půjčka vám nebude poskytnuta.

Žádost o půjčku je snadná a rychlá

Pokud chcete zažádat o Kouzelnou půjčku, navštivte její internetové stránky, kde si zvolíte výši úvěru a dobu splatnosti. Následně vyplníte potřebné údaje a žádost odešlete. Poté budete zkontaktováni úvěrovým pracovníkem, který zadané údaje ověří a vy už jen počkáte na SMS zprávu s výsledkem rozhodnutí.

Kolik si můžete půjčit?

Při první žádosti o Kouzelnou půjčku si můžete půjčit částku od 1 000 do 10 000 Kč s dobou splatnosti maximálně 30 dní. Pokud svůj závazek řádně splatíte, budete si moci při další žádosti půjčit 20 000 Kč, při třetí žádosti dokonce až 30 000 Kč, u čtvrté půjčky 40 000 Kč a při každé další žádosti dosáhnete na limit až 50 000 Kč a to už jsou skutečně slušné peníze.

Kouzelná půjčka pomáhá v nouzi

Každý se může dostat do situace, kdy se mu na stole objeví nezaplacená složenka, na kterou nebude mít potřebné finance. V takovém případě vám na pomoc přichází Kouzelná půjčka, která vaše účty zaplatí do poslední koruny a pošle vám potvrzení o provedené platbě. Vaším úkolem bude úvěr splatit z další výplaty. Jediné, co pro to musíte udělat, je zaslání kopie složenky a společnost ji za vás obratem uhradí.