Rychlé a dostupné půjčky do 10000 ihned

Upozorňujeme: Web byl založen v minulosti. Některé informace byly aktuální v době publikování článků. Dnes již nemusejí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Hotovostní půjčky na ruku

Půjčky 10000 - snadné a dostupné

20/07/2014

Většina lidí dnes má bankovní účet, na který mu chodí peníze a ze kterého peníze také vybírá nebo bankovními příkazy platí. Ovšem zdaleka ne všichni dnes bankovní účet mají.

Nebo jsou také lidé, kteří bankovní účet mají, ale nemohou jej běžne požívat, například protože mají účet oficiálně obstavený. Těmto klientům nezbývá než žádat o půjčku v hotovosti - půjčku na ruku.

Náš tip: Ne každý může doložit svůj příjem - jak jste na tom Vy? Pokud potřebujete rychlou půjčku bez doložení příjmů můžete užitečné informace a kontakty na online žádosti získat zde.

U bank s žádostí o půjčku na ruku asi nepochodíme - banky zpravidla peníze posílají na účet. Naštěstí je zde řada nebankovních společností, které si uvědomují, že ne každý má běžný účet nebo že ne každý může se svým účtem volně disponovat.

Jak to funguje v praxi?

Po žádosti o nebankovní půjčku jste většinou kontaktováni telefonním operátorem půjčky, který s Vámi dohodne podrobnosti ohledně půjčení peněz a také s Vámi dohodne osobní schůzku. V rámci osobní schůzky Vás navštíví pracovník dané nebankovní společnosti, který Vám nejdříve dá k přečtení a podpisu smlouvu o půjčce a poté Vám předá požadovanou částku.

Splácení půjčky pak také probihá v hotovosti - opět zpravidla prostřednistvím osobní schlzky s pracovníkem dané nebankovní společnsoti.

Nebankovní půjčky na ruku jsou jednoduché, rychlé a dostupné a pokud nemáte běžný účet, nebo Váš účet z jakýchkoliv důvodů používat nemůžete, je půjčka na ruku ihned rychlé a dostupné řešení.