Rychlé a dostupné půjčky do 10000 ihned

Upozorňujeme: Web byl založen v minulosti. Některé informace byly aktuální v době publikování článků. Dnes již nemusejí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka na OP

Půjčky na OP - snadno a rychle

08/11/2014

Jestliže Vám nevyšla výplata a nebo máte nenadálé výdaje, které nelze oddálit a ani není možné jinak získat peníze, můžete využít půjčky na OP - ihned a hotově. OP je zkratka pro občanský průkaz a tento druh půjčky je většinou velmi rychlý a také jednoduchý na vyřízení.

Nabídky firem poskytujících půjčku na OP

Nabídky se různí avšak ve většině případů mají společné několik prvků. Firmy, které půjčku na OP poskytují, přijímají objednávky půjčky pomocí internetu anebo telefonickou cestou. Není třeba nikam cestovat, na pobočku banky a podobně. Druhým společným jmenovatelem je, že kromě občanského průkazu není třeba dokládat firmě například příjmy ze zaměstnání či z podnikání.

Není třeba mít k půjčce další osobu - ručitele, který by v případě vaší platební neschopnosti platil ze svého. Toto jsou určitě velké výhody pro každého zájemce o tento druh půjček. Avšak díky těmto nízkým nárokům se zvyšuje cena za tuto půjčku o nezanedbatelná procenta. U většiny firem vás bude půjčka na občanský průkaz stát přibližně 20-40% z půjčované částky. U banky by to bylo přibližně 5-12%, avšak není třeba se tím zabývat, protože banky vám bez doložení příjmu žádné peníze nepůjčí.

Zajištění půjčky po internetu

Díky nízké náročnosti na dokládání - výhodě, kterou jsme již zmiňovali v předchozím odstavci, půjčku získáte během 24 hodin až několika pracovních dnů. Postup pro zajištění půjčky bývá buď vstup na doporučenou www stránku firmy nebo vyhledávání firmy přes internetový vyhledávač. Po nalezení několika zajímavých stránek firem a prohledání jejich kladných referencí na internetu si můžete vybrat ty nejlepší, abyste jim poslali svou poptávku. Můžete se zeptat na celkovou částku, kterou zaplatíte za půjčku včetně poplatků. Při takovém dotazu se zmiňte, jakou částku si chcete půjčit a jakou částku můžete platit měsíčně.