Rychlé a dostupné půjčky do 10000 ihned

Upozorňujeme: Web byl založen v minulosti. Některé informace byly aktuální v době publikování článků. Dnes již nemusejí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Výhodné kreditní karty Cetelem

Kreditní karta Cetelem

21/06/2015

Pro peníze nemusíte nikam chodit ani si zakládat bankovní účty s mnoha různými poplatky. V domácím pohodlí, od vlastního počítače jen zašlete žádost a necháte si schválit třeba 100.000 Kč úvěru. Čerpání peněz je příjemné a velice rozmanité. Půjčenými prostředky můžete platit v každém obchodě, peníze si můžete vybrat v bankomatech nebo na pobočkách Volksbank.

Hotovost dostanete také ve vybraných prodejnách. Platit můžete virtuálně na internetu, můžete si nechat zaslat peníze domů šekem, dobít telefon nebo prostě převést prostředky na účet.

Výhody kreditní karty

Kreditní karta Cetelem v sobě spojuje veškeré výhody ostatních kreditních karet na trhu. Má nízký úrok a vysokou částku k půjčení. Poskytuje bezúročné období 55 dní při platbách v síti obchodů. Umožňuje zajištěné placení přes internet pomocí virtuální karty, která je bezplatná. Obsluha karty je snadná přes online účet. Zároveň kreditní karta Cetelem nevyžaduje založení bankovního účtu. Převody prostředků nebo platby splátek uskutečníte přes stávající účet. Odměna za nákupy dosahuje až 150 Kč měsíčně.

Hotovost k dispozici

Pomocí kreditní karty Cetelem získáte okamžitou hotovost k jakémukoliv účelu. Kreditní financování od Cetelem nevyžaduje sdělování způsobu použití peněz. Proto si můžete peníze vybrat v bankomatu třikrát měsíčně bezplatně. K tomu lze převádět prostředky na jakýkoliv váš bankovní účet a na pobočkách Volksbank nebo v obchodech si klidně nechte vyplatit jakoukoliv hotovost. Peníze tak máte nejen virtuálně, ale dokonce i fyzicky okamžitě k dispozici.

Stálý zdroj příjmu

Kreditní karta Cetelem vás zajistí prostředky navždy. Nemusíte vyčerpanou částku splatit a úvěr můžete znovu využít až do limitu karty. Samozřejmě můžete úvěr splatit bez pplatků celý. O platbách splátek jste informováni přes elektronický výpis s nastavením automatického upozornění. K dispozici máte bezplatnou službu operátora a samozřejmostí je vydání a vedení kreditní karty Cetelem zdarma. Kreditní karta Cetelem vám přinese radost, zdroj prostředků pro nákupy a finanční jistotu rodinného rozpočtu. Přitom získání je tak snadné.