Rychlé a dostupné půjčky do 10000 ihned

Upozorňujeme: Web byl založen v minulosti. Některé informace byly aktuální v době publikování článků. Dnes již nemusejí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

VataOnline - až 5000 Kč na cokoliv

Půjčky 10000 - snadné a dostupné

19/09/2014

Již poměrně dlouhou dobu působí na našem trhu malých nebankovních půjček do výplaty také půjčka Vata online. Jaké jsou její parametry a jak je možné o tuto půjčku požádat?

Pro nové klienty 2500 Kč, pak víc

Pro nové klienty půjčka Vata online nabízí až 2500,- Kč se splatností až 35 dní, pokud žádáte opakovaně, můžete požádat až o 5000 Kč (přesněji 4999,-). Stávající a ověření klienti mohou získat půjčku až 8000 Kč. Půjčka je určena občanům České republiky starším 18 let, kteří nemají záznam v registru dlužníků a mají doložitelný příjem - může se ovšem vedle zaměstnanců a podnikatelů jednat také o ženy na mateřské nebo důchodce.

Registrace online

Požádat o VataPůjčku je velmi jednoduché - po registraci na stránce vataonline.cz zašlete na bankovní účet VataOnline s.r.o. symbolický poplatek 1 Kč pro ověření platnosti Vašeho účtu a po potvrzení platnosti registrace již můžete žádat o samotnou půjčku. Po schválení půjčky Vám peníze mohou přijít již do 15 minut na Váš účet. Půjčka se splácí jednorázovou splátkou opět na účet VataOnline, s.r.o., pokud byste se dostali do problémů se splácením, můžete si splatnost prodloužit až o 30 dní (za příslušný poplatek).

Vrácení úroků

Výhodou půjčky Vata online je to, že pokud splatíte půjčku před datem splatnosti, bude Vám část úroků vrácena zpět na Váš účet. VataOnline.cz sice není půjčkou 10000 Kč, ale pro většinu situací "před výplatou" jistě bohatě postačí i částka 5000 Kč, kterou Vám Vata Online může poskyktnout.