Rychlé a dostupné půjčky do 10000 ihned

Upozorňujeme: Web byl založen v minulosti. Některé informace byly aktuální v době publikování článků. Dnes již nemusejí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka před výplatou – první zdarma – kdo ji nabízí?

Půjčka 10000 do hodiny

17/10/2019

S půjčkou před výplatou jsou spojeny vysoké poplatky za každou půjčenou tisícikorunu. Ne vždy ale tato půjčka vychází draze – naopak ji můžete mít zcela zdarma. Stačí najít nebankovní společnost, která nabízí první půjčku před výplatou bez poplatků. Zdá se vám to příliš výhodné, než aby to byla pravda? Podívejme se tedy zblízka na tento typ mikroúvěru.

Několikatisícová půjčka pro každého

Předvýplatní půjčky jsou typické tím, že si můžete půjčit pár tisíc korun. Doba splatnosti obvykle nepřekračuje 30 dní, ale některé společnosti umožňují za poplatek prodloužení této doby. O půjčku žádáte přes online formulář a pro úspěšné dokončení celého procesu budete potřebovat bankovní účet a mobilní telefon. S vyřízením půjčky nebudou mít problémy žádné generace lidí, kteří ovládají základy internetu.

Poplatky půjčku prodraží

Tento druh malých půjček vám pomůže při krátkodobých finančních problémech, avšak neměli byste je využívat na pořizování módních věcí a úhradu starých závazků. Sjednejte si tuto půjčku jen tehdy, pokud ji budete schopni splatit do příštího měsíce. Od samého počátku víte, kolik přeplatíte. A jistě nám dáte za pravdu, že tento druh půjčky je z hlediska úročení značně nevýhodný.

První půjčka zdarma od Zaplo.cz

Ušetřete na poplatcích a nepřeplaťte ani korunu navíc. Půjčujte si chytře a obraťte se na nebankovní společnost Zaplo.cz, která vám poskytne první půjčku zdarma – za nulový úrok a poplatek. Tzv. bezúročná půjčka funguje na tom principu, že kolik si půjčíte, tolik vrátíte. Na trhu nebankovních půjček si můžete zdarma půjčit částku cca do 10 tisíc korun a u Zaplo.cz částku do 8 tisíc korun s dobou splatnosti 7 až 30 dnů.

Nebankovní společnosti buduje své renomé

Napadá vás otázka, na čem tedy poskytovatel vydělá? Pro nebankovní společnost první půjčka zdarma sice není zisková, ale může tímto krokem získat důvěru klientů, kteří se na ni obrátí i v budoucnu. Zájemci o půjčku souhlasí v žádosti se zpracováním osobních údajů a pro společnosti to znamená, že mohou klienty znovu oslovit s další nabídkou půjčky.

Druhá půjčka za poplatek

Pokud budete čerpat první půjčku zdarma, nezavazuje vás to k čerpání dalších úvěrů. Jestliže byste měli zájem o další půjčku u stejného poskytovatele, můžete o ni požádat až po splacení předešlé půjčky. Počítejte ale s tím, že již zaplatíte poplatky z půjčené částky. Jelikož se stanete pro společnost důvěryhodným klientem, může vám nabídnout vyšší částku.

Půjčky bez dokladování a prověřování

I pro mikropůjčky s nulovým úročením platí, že nekladou na žadatele žádné přehnané nároky a procento schválených žádostí bývá vysoké. Zájemci o půjčku nedokládají své příjmy a společnosti si neověřují jejich úvěrovou historii. S platností nového spotřebitelského zákona jim však vznikla povinnost, aby prověřily bonitu klientů na základě informací z žádosti.