Rychlé a dostupné půjčky do 10000 ihned

Upozorňujeme: Web byl založen v minulosti. Některé informace byly aktuální v době publikování článků. Dnes již nemusejí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Půjčka Provident - základní parametry

Půjčky 10000 - snadné a dostupné

18/12/2015

Půjčka Provident patří již ke stálicím v oblasti půjček od nebankovních společností. Pravděpodobně většinu lidí, když se řekne nebankovní půjčka, napadně právě půjčka Provident.

Všichni asi známe z reklamy, jaké jsou situace, kdy se nám půjčka Provident může hodit - nenadálá událost jako pokažená pračka, díra ve střeše, nečekaná plátka apod. Jaké jsou ale parametry této půjčky a kolik si můžeme od Providentu půjčit?

Půjčka Provident je určena pro klienty, kterým většina bank nepůjčí - mají nízký příjem, záznam v registru apod. Anebo prostě potřebují peníze rychle a nemají čas čekat na vyřízení bankovní půjčky.

K žádosti o půjčku Provident budete potřebovat občanský průkaz a potvrzení o Vašem trvalém bvydlišti. Ručitele ani zástavu nemovitosti potřebovat nebudete.

Půjčka 3000 - 50000 Kč

Půjčka Provident je udělována ve výši 3000 - 50000 Kč a požádat o ni lze jednoduše i pomocí online fomuláře.

Půjčky Provident jsou rychlé, snadné, jednoduché a dostupné a tak jsou vhodné i pro lidi s nízkými nebo obtížně prokazatelnými příjmy. Po odeslání žádosti Vás navštíví obchodní zástupce společnosti Provident, vysvětlí Vám všechny podrobnosti a náležitosti půjčky a také přinese k podpisu jednoduchou smlouvu.

A v krátké době Vám také doručí peníze, které můžete použít na cokoliv. Vše je velmi jednoduché a snadné.