Rychlé a dostupné půjčky do 10000 ihned

Upozorňujeme: Web byl založen v minulosti. Některé informace byly aktuální v době publikování článků. Dnes již nemusejí odpovídat platné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

Rychlé půjčky 10000 do hodiny

Půjčka 10000 do hodiny

30/04/2014

Půjčit si peníze může každý zletilý občan české republiky. Firem, které poskytují půjčky jsou takříkajíc stovky. Zájemce o půjčení peněz má tedy široký a pestrý výběr. Firmy mají nabídky různé a také procentní sazby nákladů se různí někdy i o desítky procent. Zájemce o půjčku 10000 do hodiny by si tedy měl dobře zvážit kterou firmu si vybere.

Hledání firmy, která půjčku poskytne

Pro vyhledání firmy, nabízející půjčku 10000 si může zájemce pustit internetovou stránku google.cz a zde zadávat své dotazy. například zadáte "půjčka 10000 do hodiny". Zobrazí se několik reklamních stránek a mezi nimi byste mohli nalézt i nějakou tu firmu. Je však dosti pravděpodobné, že firem, které opravdu peníze poskytnou do hodiny je naprosté minimum. Ano, je pravda že půjčku mohou schválit ihned, nebo do několika minut po obdržení žádosti.

Avšak další otázkou je samotné doručení peněz. Zájemce o úvěr do hodiny by si měl uvědomit, že ne vždy rychlost poskytnutí peněz ovlivňuje firma. Svou roli hraje například bankovní systém, který provádí převody mezi bankami během cca 1-2 pracovních dnů. O víkendu banky nepracují, takže peníze se prostě na dva dny zdrží. Řešením jak může být půjčka do 10000 do hodiny poskytnuta je převod mezi účty v rámci jedné banky - firma i klient mají své účty u stejné banky. V takovém případě může být převod okamžitý a nebo do přibližně 15 minut. U některých bank, jako GE Money je to také i déle.

Půjčku v hotovosti je jednou z možností

Třetí možností jak získat 10000 do hodiny je půjčka peněz a předání v hotovosti. Předání v hotovosti lze například na pobočce banky. Pokud tedy máte příjmy ze zaměstnání, které můžete dokázat a nemáte nesplacené dluhy - záznamy v registru dlužníků, pravděpodobně můžete uspět i u Vaší banky.